Home / need web / ۳ ابزار سئو برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی شما

۳ ابزار سئو برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی شما

دانستن تمام ورودی ها و خروجی های یک وب سایت از طریق ابزارها برای سئو (SEO) بسیار مهم است اگر می خواهید تعداد بازدید وب سایت خود را جهت پیشرفت کسب و کار اینترنتی بالا ببرید و عملکرد جستجو وب سایت خود را توسط موتورهای جستجوگر افزایش دهید. دانستن اصول جستجوگرها و ابزارهایی که توسط متخصصان در این زمینه استفاده می شود، می تواند تا حد زیادی در رونق دادن کسب و کار اینترنتی شما کمک کند.

با استفاده از حجم تحقیقات برای افزایش تقاضا یک محصول، درک سوالات مشتریان خود و شناسایی نقاط ضعف محصولات و بر طرف کردن آن تا به شما کمک کند بتوانید در این زمینه به این ترتیب کسب و کار اینترنتی خود را بهبود بخشید.

ابزارهای بهینه سازی موتورهای جستجو برای علاقه مندان در جهت بهینه سازی و سئو (SEO) را برای کمک به شما دوستان عزیز دست آوردیم.

 

۳ ابزار سئو برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی شما در قسمت زیر توضیح داده شده است

3 ابزار سئو برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی شما

 

ابزار سئو کلمات کلیدی

اولین ابزاری که برای شما دوستان عزیز معرفی می کنیم وابسته به برنامه ریز کلیدی گوگل یا به اصطلاح Extension Keyword Always Chrome است. این ابزار به شما کمک زیادی می کند و برای هر کس که به صورت آنلاین کار می کند مفید است.

کلمات کلیدی در همه جای یک مرورگر ساده است که هر بار که شما جستجو می کنید، خواندن مستقیم حجم جستجو و ارزش را با کلیک و رقابت به طور مستقیم در جعبه جستجو فراهم می کند. این ابزار در برخی از بزرگترین موتورهای جستجو در جهان مانند گوگل، آمازون و بسیاری دیگر کار می کند.

اهمیت این ابزار هنگامی که شما برای فرصت های جدید برای کلمات کلیدی جدید نگاه می کنید، نشان داده می شود و زمانی که جستجو بدون دلیل انجام می شود مفید است.

 

ابزار سئو قورباغه (Screaming Frog)

اگر در مدت زمان طولانی در تجارت الکترونیک و دنیای تجارت آنلاین مشغول به کار باشید، حتما خزنده وب به گوش شما رسیده است. معمولا این مدت استفاده شده است که صحبت کردن در مورد گوگل و یا سایر موتورهای جستجو و چگونه به خواندن و خزیدن در وب سایت مورد شروع و بررسی می کنند.

این ابزارها مهم Screaming Frog است که یکی از بهترین روش ها برای بررسی خطاها و شناسایی تغییرات لازم برای بهبود سایت شما است. همانطور که سایت شما پیشرفت می کند ، خطاهایی مانند لینک های خراب، صفحات تکراری و محتوای ضعیف بر عملکرد سایت شما تاثیر می گذارد و حتی منجر به تجربه کاربر بد می شود. خوشبختانه این عملکرد شما را قادر می سازد تا بررسی جامعی در سایت خود داشته باشید و بهترین خدمات را برای اولین ۵۰۰ صفحه اول به صورت رایگان بررسی و تجزیه و تحلیل را برای وب سایت خود داشته باشید.

این ابزار به شما اجازه می دهد تا بدانید که خطاهایی بزرگ در سایت شما دارید و باید پردازش شود و تمام این داده ها را می توانید به یک فایل کپی کنید و بع به طور منظم بررسی کنید.

 

ابزار سئو گوگل ترندز

Google Trends یک ابزار از گوگل است که حجم جستجو در مباحث مختلف کلمات یا جملات را که توسط افراد مختلف زیاد جستجو می شود در تمام نقاط دنیا را نشان می دهد و در طول زمان با شرایط مختلف متفاوت است. هنگامی که از این ابزار استفاده می کنید، می توانید با محتوای خود در ارتباط باشید و از وقوع این رویداد بجای پس از وقوع استفاده کنید. همه شرکت های بزرگ می توانند با درک روند های پراکنده آنلاین، برای بهبود محتوای خود با کلمات مورد بپردازند.

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

About admin

(با نام یاد خدا) من به بازاریابی و کسب و کار اینترنتی علاقه زیادی دارم که باعث شد مقالات در این زمینه در وب سایت وب نید تولید کنم تا دوستان به راحتی و آسانی بتوانند استفاده کنند. و در این زمینه اطلاعات زیادی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + دوازده =