ایده های کسب و کار 8 ساعته

ایده های کسب و کار 8 ساعته

بسیاری از ما رویای کار کردن بخشی از وقت و کم کردن آن در زندگی ما را برای کار کردن، و بیشتر به سوی سرگرمی و یا صرف وقت با خانواده و دوستان. متناوبا، شاید ما در کار تمام وقت از کار خود خوشحالیم اما میخواهیم برای تعطیلات آخر هفته و شبانه یک کسب و کار ایجاد کنیم تا کمی پول بیشتری به دست آوریم.

اگر هر یک از این موارد برای شما اعمال شود، ابتدا راهنمای ما را بخوانید و سپس به پیشنهادات ما برای هشت شرکت کسب و کار نیمه وقت نگاه کنید.

توجه این مقاله هنوز ویرایش نشده است شاید متن ها و جملات صحیح نباشند

پیشنهاد : ۱۰ نمونه ایده کسب و کار اینترنتی برای کسب درامد آنلاین

وقتی میخواهی کار کنی؟

مهم است تفاوت بین کار نیمه وقت که در آن زمان را تعیین می کنید و مشاغلی که بر مشتریان و شیوه زندگی شما بستگی دارد.

ممکن است کار شما در اطراف زندگی خانوادگی شما مناسب باشد، به خصوص اگر شما فرزندان دارید یا به دنبال یک سالخوردگان / معلولین هستید.

در حالی که ممکن است به نظر می رسد دلهره آور، برنامه ریزی دقیق می تواند به شما کمک کند که یک نقش تمام وقت را متوقف کنید و همزمان یک بار دیگر بخشی از زمان را سپری کنید.

اگر شما در حال برنامه ریزی این کار هستید، ممکن است برای مشورت با کارفرمای خود هزینه کنید، مخصوصا اگر فکر می کنید که کار نیمه وقت می تواند به بهبود مهارت های موجود کمک کند. مراقب باشید اگر درگیری های منفی وجود دارد.

کارکنان

کار نیمه وقت شما را از پذیرش کارکنان جلوگیری نمی کند؛ در واقع، داشتن یک همکار یا شریک میتواند کسب و کار شما را به فرصتهای بیشتر باز کند، همانطور که می توانید در زمان های مختلف کار کنید و ممکن است مجموعه مهارت های مختلفی داشته باشید یا به طور همزمان به عنوان یک محصول به منظور ارائه یک محصول پیشرفته کار کنید.

پیشنهاد : ۲۱ روش برای رونق دادن کسب و کار یا تجارت آنلاین

پول درآوردن

در نهایت، شما شروع به کسب و کار برای کسب درآمد، و یا حداقل به اندازه کافی برای زنده ماندن. همچنین با تنظیم قیمت محصولات / خدمات، شما باید تصمیم بگیرید که چطور می توانید با مدیریت مالی کسب و کار درگیر شوید. ملاحظات شما باید شامل موارد زیر باشد:

ثبت نام با HMRC و اینکه آیا شما خود را به عنوان یک معامله گر واحد تنظیم می کنید یا یک شرکت محدود ایجاد می کنید. دو گزینه برای شرکت از مالیات و نظر قانونی بسیار متفاوت است.

مالیات شما در 31 اکتبر (مقاله) یا 31 ژانویه (به صورت آنلاین) ارسال خواهد شد – چگونه پولتان را برای مقاصد مالیاتی نگه دارید و از حسابدار استفاده کنید یا خودتان آن را انجام دهید؟ چگونه با کمک های بیمه ملی مقابله می کنید؟

آیا برای سیستم ثبت الکترونیکی برای ضبط درآمد، هزینه، سرمایه گذاری و سایر دارایی ها و بدهی ها هزینه می کنید؟

اگر کارکنان دارید، چگونه پول می گیرید؟

چه مدل هایی برای آوردن پول به شرکت استفاده می کنید؟ آیا به دنبال سرمایه گذاری هستید و چگونه این را بدست آورید؟

آیا به وام نیاز دارید و اگر چنین باشد، چه نوع؟

تقریبا هیچ کسب و کار پاره وقت وجود ندارد که به برخی ابزار نیاز داشته باشد؛ از یک تلفن همراه جدید به یک چمنزار شما ممکن است نیاز به طراحی یک اتاق در خانه خود داشته باشید و نیاز به تجهیزات اداری جدید یا حتی یک ماشین جدید داشته باشید.

اگر شما از استخدام به شرکت خود شتافتید، حداقل شما ممکن است برخی وقت صرف کنید تا صرفه جویی کنید و دقیقا همان چیزی را که لازم دارید برنامه ریزی کنید.

با توجه به سوالات فوق ذکر شده است، در اینجا هشت پیشنهاد برای یک کسب و کار نیمه وقت برای شما ارائه می شود.
بخش بزرگ ایده های کسب و کار

پیشنهاد : چگونه کسب و کار آنلاین و اینترنتی خود را راه اندازی کنیم

عکاس

با وجود گسترش DSLR ها و دوربین های ویدئویی، بسیاری از مردم هنوز هم در مورد صحت عکسبرداری از اعتماد به نفس و دانش اطمینان ندارند.

در اینجا یک مثال از جایی که دو نفر ممکن است بهتر از یک باشند: بسیاری از عکاسان / فیلمبرداران در حال حاضر افرادی را برای گرفتن عکس از زوایای مختلف استفاده می کنند یا از تنظیمات لنز و تجهیزات مختلف استفاده می کنند در حالی که یک رویداد مانند عروسی اتفاق می افتد. راه اندازی وب سایت قوی با نمونه کارهای خوب ضروری است؛

شامل تصاویری از رویدادهای زنده، عکس های تبلیغاتی و حتی عکس های تعطیل اگر آنها به اندازه کافی خوب هستند، برای دادن مشتریان بالقوه پیش نمایش از آنچه انتظار می رود.

جواهرات سفارشی

یک بازار بزرگ برای جواهرات غیر معمول، سفارشی و سفارشی، به شکل گوشواره، گردنبند و دیگر آثار وجود دارد.

کلید این است که یک طاقچه و یک سبک برای کار خود را پیدا کنید که یک مخاطب را جذب می کند که می تواند شامل هنر روستایی، هنرپاپ، ورزش، کارتون ها یا هر سبک دیگری باشد که شما را منحصر به فرد می کند.

باز هم، راه اندازی صفحات رسانه های اجتماعی برای نمایش محصولات خود بسیار مهم است، اما با استفاده از فروشگاه های محلی، فروشگاه های هنری و صنایع دستی نیز دست کم نگیرید.

پاک کننده

راه اندازی به عنوان یک تمیزکننده ممکن است به این معنا باشد که شما باید تا حدودی در اطراف مشتریان کار کنید. ممکن است که شما باید صبح روز شنبه یک دفتر را تمیز کنید یا اولین چیزی که در روزهای دوشنبه انجام می شود، بنابراین ممکن است ساعت شما از کنترل شما باشد.

بنابراین، پاکیزگی برای بسیاری از شرکت ها و خانه ها حیاتی است، بنابراین تقریبا همیشه کار تضمین شده و مشتریان بزرگتر، بیشتر احتمال دارد که شما نیاز به گسترش داشته باشید.

پیشنهاد : چگونه می توان توسط شبکه اجتماعی اینستاگرام کسب و درآمد ایجاد کرد؟

نویسنده

یک شغل نیمه وقت به عنوان یک نویسنده آزاد، احتمالا شامل مهلت هایی است که ممکن است روزانه یا کمتر از یک بار در هفته باشد.

در این مثال شما می توانید قطعات را در اوقات فراغت، در شب و یا آخر هفته و یا در طول روز بخوانید. فناوری در حال حاضر اجازه می دهد تا از خانه یا جاده ها از طریق لپ تاپ و حتی در خارج از کشور یا در اواسط شب کار کنید.

سایت هایی مانند UpWork می توانند درآمد شما را تامین کنند، در حالیکه نویسندگان با کیفیت خوب هنوز قادر به یافتن روزنامه ها، مجلات و وب سایت هایشان هستند.

مربی شخصی

بازار تناسب اندام پررونق است و بازار مربیان شخصی عظیم است. یک مربی خوب، با اعتبار صحیح می تواند انتظار داشته باشد حداقل 20-30 پوند در ساعت بپردازد.

اضافه کردن یک تخصص، مانند کار برای احیای افراد پس از آسیب یا بیماری یا دانش ورزش خاص، و این به زودی می تواند افزایش یابد.

باز هم، PT ممکن است شروع به ساخت مدرسان تناسب اندام به عنوان کارمندان و رشد نام تجاری خود کند.

معلم

اگر شما به یک استاندارد بالغی تحصیل کرده اید، تدریس در خانه ممکن است فقط برای دانش آموزان سنین مختلف باشد تا مهارت های خود را افزایش دهند و آنها را برای امتحان آماده سازند.

یک چک CRB کامل برای به دست آوردن شانس خود را برای کار با کودکان، اما نه تنها متوقف کنید؛ بسیاری از مردم به دنبال افزایش مهارت های موسیقی، زبان، ورزش، و ریاضیات خود هستند، اما شما همچنین می توانید با موضوعات بیشتری از قبیل تاریخ و علوم خاص کمک کنید.

 

مربیگری زندگی

افراد زیادی در تمام سنین وجود دارند که نمی دانند چگونه می توانند در زندگی زندگی کنند. آنها می خواهند یک حرفه خاص، یا بیشتر پول، یا یک شریک، یا برای سفر، و یا برای یادگیری مهارت های جدید – اما آنها مطمئن نیستند که چه راه را به. بازار پرشور مربیگری زندگی را وارد کنید این مربیان با مشتریان در مورد وضعیت خود صحبت می کنند، اهداف بزرگ و کوچک را تعیین می کنند و به راه های غلبه بر مشکلات و موانع نگاه می کنند.

نگهداری باغ

بسیاری از مردم تمایل به مراقبت از باغ خود را ندارند، حتی اگر این فقط یک چمن جلو کوچک است. نگهداری تخت گل و درختان و نگهداری از سنگ فرش، موکت و سایبان به دنبال هوشمندانه، برای کسانی که آن را دوست دارند، بسیار آسان است و می تواند توسط افراد هر سنی انجام شود. در واقع، یک باغبان با تجربه میتواند وزن خود را در گلدانها به ارمغان بیاورد.

 

 

منبع : startuploans ترجمه شده در نید وب

One thought on “ایده های کسب و کار 8 ساعته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =