Home / رپورتاژ خبری / چرا پناه جو انتخاب اول مشاورین املا ک شد؟

چرا پناه جو انتخاب اول مشاورین املا ک شد؟

  با توجه به پیشرفت دنیای دیجیتال و حرکت آینده جهان به این سمت و سو  و مهمتر از همه تلاش بسیاری از سایت ها و اپلیکشن های املاک، در جهت مقابله با روش سنتی املاک و به نوعی رقابت با دفاتر فعلی مشاور املاک تجهیز دفاتر املاک به روش های نوین، امری ضروری به حساب می آید(در حال حاضر پلتفرم تمامی وبسایت های فعال در سطح کشور رو در رو کردن مردم(مالک) با مردم(مشتری) است؛ که این یعنی   ایجاد فرهنگ حذف مشاورین املاک کشور ، همچنین در برخی موارد بعضا مداخله در معاملات و یا دریافت سود از مشاورین املاک را ملاک عملکرد خود قرار خواهند داد).

سامانه املاک پناه جو با محوریت قراردادن مشاورین املاک در تلاش است ارتباطی جامع و بروز، میان مشاورین املاک و مردم، ایجاد کند از این رو در تلاش است به کمک دنیای دیجیتال، مردم را به صورت مجازی به مشاورین املاک متصل نماید. در این سیستم کاربران عادی(مردم) جستجوی ملک مورد نظر خود را بر اساس دسته بندی مشاورین املاک مشاهده خواهند کرد؛ یعنی با ورود به شهرستان مورد نظر خود، به جای اینکه لیست بلند بالایی از موارد ملکی قابل مشاهده باشد، لیستی از مشاورین املاک قابل مشاهده است. کاربران عادی در این سیستم می توانند با ورود و مشاهده اطلاعات میز کار و یا ورود به صفحات شخصی مشاورین املاک، موارد مورد نظر خود را بیابند.

در این سیستم هم مردم عادی قادر خواهند بود موارد ملکی خود را به طور رایگان به سیستم واگذار نمایند، اما در انتهای کار باید ملک مورد نظر خود را به یک  تا سه مشاور املاک حاضر در شهر جهت فروش یا اجاره تحویل نمایند.

شرکت رایانه ای پویانمایان امین در سال ۱۳۹۲ تاسیس شده  و با شماره ثبت ۱۳۰۰ و شناسه ملی ۱۴۰۰۳۹۰۰۷۱۲  به مدیریت دکتر امین بابایی مقدم در  بخش های مختلف جامعه مجازی فعالیت داشته و در حال حاضر با تمام تمرکز و دقت به کمک تیم مجرب خود در حال ایجاد پلی مناسب میان دنیای مدرن مجازی و دنیای سنتی صنف مشاورین املاک می باشد. مجوزات قابل انتشار سامانه را می توانید از طریق بخش لایسنس بررسی نمایید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

About admin

(با نام یاد خدا) من به بازاریابی و کسب و کار اینترنتی علاقه زیادی دارم که باعث شد مقالات در این زمینه در وب سایت وب نید تولید کنم تا دوستان به راحتی و آسانی بتوانند استفاده کنند. و در این زمینه اطلاعات زیادی داشته باشند.

همچنین بررسی کنید

نمایندگی دوربین مداربسته مشهد

نمایندگی دوربین مداربسته مشهد دوربین مداربسته از تجهیزاتی است که امروزه در بسیاری از فضاها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 16 =