روش های به دست آوری و توزیع نفت خام

در این مطلب درباره روش های به دست آوری و توزیع نفت خام به زبان ساده صحبت می کنیم. روشی که می توانید از نفت خام به دست آورید، که می تواند به عنوان نفت شناخته شود، در دسترس است. مهمترین چیز فقط یکی دو چیز مالی است. همچنین باید برنامه ریزی داشته باشید که نفت به صورت بشکه ای خریداری می شود، بنابراین نباید فکر کنید که ممکن است به دنبال آن در لیتر باشد.

در مدت زمان افزایش تقاضا برای انرژی بر هزینه ها تأثیر می گذارد. کشورهای نوظهور مانند چین و هند در حال حاضر در تلاش هستند تا درصد نفت خود را برای تامین نیاز عظیم خود به نفت تامین کنند.

نفت خلیج فارس

نشت نفت خلیج فارس توسط یک سکوی نفتی انگلیسی، بزرگترین فاجعه نفتی تاریخ بود. حدود 5 میلیون بشکه نفت به خلیج مکزیک ریخته شد. یازده مرد جان باختند و هنوز هم مورد اعتماد است. با این حال، این شرکت ها سودهای بی سابقه ای دارند.

بله، تا حدی درست است که بگوییم هیچ جسمی میزان ذخیره نفتی زمین را نمی داند. با این حال، بر ما تأثیری ندارد. چیزی که ما را تحت تأثیر قرار می دهد «ذخیره اثبات شده تولیدی» (معروف به P1) است که همه ما دقیقاً در حال حاضر چقدر از ذخیره خود را انجام می دهیم.

تحلیل تکنیکال

همراه با تحلیل تکنیکال، رویدادهای خبری نفت خام می توانند چشم اندازهای خوبی برای معاملات ایجاد کنند. قراردادهای آتی نفت خام و آپشن‌ها از گزارش‌های موجودی (API و DOE) که هر چهارشنبه در ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی منتشر می‌شوند، سرنخ بزرگی دارند. غافلگیری اغلب زمانی رخ می دهد که در حال مبارزه با آنها لیست شده است. فروش تجزیه و تحلیل نفت با سود اغلب یک اقدام احتیاطی خوب قبل از صدور است. آزاد می شوند. در بسیاری از مواقع این گزارش با چیزی که بازار پیش بینی می کند مخالف است. تخمین‌هایی که چند روز قبل از گزارش‌ها منتشر می‌شوند، در بسیاری از موارد دور از هدف هستند. من معامله گران کوتاه مدت را می شناسم که کاملا برعکس برآوردهای قبل از گزارش هستند. با نگه داشتن یک شمارنده موقعیت برای اخبار پیش‌بینی‌شده، ده دقیقه بعد از انتشار گزارش را نقد می‌کردند تا گزارش را جذب کنند. نتایج را در یک تجارت سودآور سرمایه گذاری کنید.

من سود کسری از مروجین خریده بودم. کلاهبردارانی که بیش از 100 درصد چاه شما را فروخته بودند ممکن است برای همه مالکان جزئی جمع شوند و این هم سهمی داشته باشند، آن را با گذاشتن مایع شکستگی بیش از حد در آنها و باز کردن آنها برای نمک این نوع آب کشتند.

علاوه بر این، مالک باید مراحل قانونی NNPC را پشت سر گذاشته باشد، به نظر می رسد به شما تخصیص نفت داده شده است. برای اینکه تخصیص نفت کارآمدتر باشد، احتمالاً باید از طریق یک بانک درجه یک واقع در نیجریه یا خارج از کشور، 1 میلیون دلار اوراق قرضه عملکردی ارائه دهید. قراردادهای نفتی که یک شخص قبلاً اجرا کرده است علاوه بر این قابل اجرا است. پروتکل فروش یا خرید نفت نیجریه از طریق این بازاریاب دولتی نیجریه، برای معامله گرانی که برای اولین بار هستند طراحی شده است. شما باید به منظور خرید سازماندهی شده برای گذراندن مراحل قانونی آنها.

برگرفته از : بازار نفت و گاز https://iroilmarket.com/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 9 =