راه حل های برتر فناوری کسب و کار برای تأثیرگذاری بر رشد سال 2022

سال 2022 به سرعت در حال نزدیک شدن است و زمان آن رسیده است که در مورد استراتژی کسب و کار خود برای سال آینده فکر کنید. بیایید در مورد راه‌حل‌ها و گرایش‌های برتر فناوری کسب‌وکار صحبت کنیم که قرار است روش‌های کسب‌وکار ما را شکل دهند. شرکت های شبکه کامپیوتر می توانند در چینش استراتژی روندهای برتر برای استفاده حداکثری از شبکه های کامپیوتری برای توسعه کسب و کار در سال 2022 به شما کمک کنند.

کاربردها و روندهای فناوری هوش تجاری

هوش تجاری یکی از بالقوه‌ترین فرصت‌ها برای کسب‌وکار است. به طور کلی می توان انتظار شخصی سازی بهتر و بهبود امنیت داده ها را در این زمینه داشت. همچنین سالی خواهد بود که BI با هوش مصنوعی همکاری می کند. جزئیات بیشتر را در زیر بخوانید.

تجربه دیجیتال

این راه حل فناوری کسب و کار اولین جایگاه خود را به دست آورده است. به دلیل بیماری همه گیر، مردم شروع به کار از راه دور کردند. و حضور همزمان در خانه و محل کار به معنای انجام چند کار همزمان است. سفارش آنلاین محصولات در ساعات کاری کاملاً عادی شده است. یک متخصص پشتیبانی شبکه تجربه بالایی در دیجیتالی کردن شرکت ها و توسعه شبکه های رایانه ای دارد.

حالا تصور کنید که سفارش خود را در طول جلسه Zoom ثبت کرده اید. در حالی که به صحبت های مدیر خود گوش می دهید، تلفن شما شروع به زنگ زدن می کند تا خرید را تأیید کند. البته آزاردهنده است مردم می خواهند تجربه دیجیتالی آنها تا حد امکان ساده و راحت باشد، به این معنی که کسب و کارها باید فرآیندهای خود را تنظیم کنند.

حجم داده های بزرگ

حجم داده هایی که ما به آنها دسترسی داریم طی چند سال گذشته به طرز چشمگیری افزایش یافته است. کسب‌وکارهایی که از داده‌ها برای درک بهتر مشتریان، بهبود تصمیم‌گیری و غیره استفاده می‌کنند، یک مزیت اضافی دارند. علاوه بر این، به لطف داده های بزرگ، می توان مخاطب هدف و نیازهای آن را بهتر تعریف کرد، ارتباطات شایسته تری با مشتریان ایجاد کرد، ابزارهای بازاریابی موثر را انتخاب کرد و غیره. محبوب ترین خدمات کلان داده شامل هدف گیری پیام های اس ام اس، امتیازدهی مالی و … تجزیه و تحلیل بر اساس تقاضا (نقشه های حرارتی، تجزیه و تحلیل جغرافیایی). تقاضا برای این خدمات در مقایسه با مدت مشابه در سال 2021 دو برابر شده است. مشاغل بزرگ، شرکت های متوسط ​​و کوچک همگی از آنها استفاده می کنند.

نه تنها استفاده صحیح از داده های بزرگ، بلکه محافظت صحیح از آنها نیز روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کند. شما باید به آن به عنوان یک دارایی نگاه کنید. بر این اساس، شما باید مانند هر دارایی شرکتی دیگر از داده ها محافظت کنید. و برای مدیریت صحیح آن، باید روی سیستم هایی سرمایه گذاری کنید که می توانند داده ها را پردازش، تجزیه و تحلیل و در سازمان ذخیره کنند.

اتوماسیون

در سال 2022، شرکت‌های بیشتری فرآیندهای کسب‌وکار خود را بررسی می‌کنند و مکان‌هایی را شناسایی می‌کنند که جزء انسانی ارزش افزوده ندارد. این مناطق ابتدا باید خودکار شوند. نمونه‌ها فراوانند، از ماشین‌های بدون راننده و کشتی‌ها تا اتاق‌های گفتگو که درخواست‌های مشتریان را دریافت می‌کنند. و در سال 2023، اتوماسیون به حوزه‌های دیگر هم خواهد رسید: شرکت‌ها خواهند آموخت که کدام عناصر کار وکلا، پزشکان و سایر متخصصان را می‌توان به ماشین‌ها واگذار کرد و فعلاً چه مواردی در دست انسان‌ها باقی خواهد ماند.

امور مالی غیرمتمرکز

بازارهای مالی تحت تاثیر این همه گیری متزلزل شده اند. بسیاری از شرکت ها ممکن است قبلاً برای جمع آوری پول با مشکل مواجه شده باشند. در نتیجه، کسب و کارهایی که به دنبال رشد هستند، به طور فزاینده ای به سمت تامین مالی غیرمتمرکز نگاه می کنند: تامین مالی جمعی، فناوری بلاک چین و غیره.

رابط های مجازی

در فرآیند جستجوی راه‌های جدید برای ارائه خدمات به مشتریانی که به فروشگاه‌های آفلاین مراجعه نمی‌کنند، شرکت‌ها شروع به روی آوردن به راه‌های جدید دیجیتالی کردند. ما به طور خاص در مورد فناوری های واقعیت افزوده، مجازی و ترکیبی صحبت می کنیم. این امکان وجود دارد که در سال 2022، برخی از شرکت ها روش فروش محصولات و خدمات خود را تغییر دهند.

منبع: pishgamrayaneh.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + سیزده =