دانلود پوسته خبری Rush برای وردپرس با نام راش نیوز

دانلود پوسته خبری Rush برای وردپرس با نام راش نیوز

 


دانلود پوسته خبری Rush برای وردپرس با نام راش نیوز


به نام خدا

 

دوستان گرامی امروز برای شما قالب و یا پوسته به نام راش نیوز برای وردپرس ایجاد کردیم . این پوسته یکی از سبک ترین قالب ها در بین پوسته های خبری وردپرسی می باشد . وردپرس خبری ، یکی از سبک ترین و منحصر ترین پوسته در نوع خود است.این تم وردپرس در ستون بندی های گوناگون آمده شده است . برای کسانی که به اینجور پوسته ها علاقه دارند و این قالب های  2 و یا 3 ستونه، با کاربرد از امکانات خاص خوب با ابزارک های این پوسته توانایایی طرح بندی خوبی به قسمت های سایدبار ها و یا فوتر وب خودتان دهید.برای این پوسته توضیح کوتاهی درباره این پوسته نیوز وردپرسی در قسمت پایین مطرح خواهیم کرد ، که شامل توضیحاتی همچون:

 

پوسته و یا تم وردپرس راش نیوز خیلی سبک و لود فوری:

از نظر سرعت باز شدن صفحات خیلی خوب که در این باره امتحان شده است.همچنان که طراحان آن کد نویسی خیلی کم و زیبایی برای آن ایجاد کرده اند .و  به منظور وب سایت خبری با توجه  به نتیجه جستجو بازدید بیشتر اشخاص یک پوسته خوبی می باشد.برای اینکه وب های خبری و یا ( نیوز ) نیازمندی به سرعت لود فوری و بالا دارند.نیز سئوی این پوسته بسار چشمگیر می باشد نظر به اینکه طراحان این فایل به خوبی آمده کرده اند.

 

کنترل پنل تنظیمات پرشین و کاربردی:

این پوسته وردپرس شامل پنل تنظیمات کاربردی هست . که بوسیله این تم می توان یک وب را مدیریت کرد. و با توسط  پنل  رنگ بندی گوناگون را اعمال کرد. که به تعداد رنگ نا محدود و بیشتر.

 

دانلود پوسته خبری Rush برای وردپرس با نام راش نیوز

 

این پوسته به علت های گوناگون حذف شده است

 

توجه : قبل از خرید در وب سایت اصلی فروشنده قالب خبری راش برای وردپرس را با دقت بخوانید چون متن توضیحات در این صفحه به صورت جزیی تغییر داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =