نید وب نید وب |کسب و کار اینترنتی , طراحی سایت فروشگاهی , بازاریابی آنلاین

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی چیست؟ و چگونه استفاده می شود؟

به نام خدا

 


ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی

۱ – ایمیل مارکتینگ ( Email Marketing ) یا بازاریابی ایمیلی چیست؟

 

فرستادن تعداد پست الکترونیک و یا ایمیل انبوه برای کسانی که دارای ایمیل فعال هستند در بازار کسب و کار جهت تبلیغات آنلاین وب سایت و یا بازاریابی محصولات و … و به فروش رساندن آنها را ایمیل مارکتینگ می گویند.

 


۲ : مختصری توضیح در مورد ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی در قسمت زیر توضیح داده شده است .

 

امروزه نسل بشریت در حال پیشرفت روزافزون است. که اینترنت بخشی از کارهای انسان ها رو راحت تر کرده است. که خرید و فروش رو به مجازی شدن پیش میره. به طور یقین در آینده نزدیک این کار به طور عادی و امری حیاتی میان مردم رواج پیدا خواهد کرد .و در نتیجه بیشتر کاربران اینترنتی به طور اکثریت دارای یک ایمیل هستند و تعداد آن روز به روز بیشتر و بیشتر می شوند.
که کارهای خود را از طریق این روش انجام می دهند . و یکی از راهکارهای موثر در بازاریابی ایمیلی جهت رشد کسب و کارهای آنلاین تاثیر بسزایی دارد. و یکی از مهمترین عامل در جذب مشتری در فضای مجازی و افزایش بازدید کننده در وب سایت می شود.

 


۳ : چگونه با چه روش های میتوان ایمیل های کاربران اینترنتی را جمع آوری کرد و راه صحیح آن برای شما دوستا در قسمت زیر به دو طریق توضیح داده شده است .

 

روش اول : برای این کار باید تولید محتوای مفیدی در زمینه کسب و کار خود ایجاد کنید . تا فرد بازدید کننده و کسانی که جهت برطرف کردن نیاز خود علاقه در آن موضوع و یا کسب و کار دارند را جذب سایت خود کنید. تا خود آن شخص ایمیل خودش را به صورت دلخواه به اختیار شما بگذارد. تا از طریق پست الکترونیک محتوای جدید تری با خبر شود . از آن استفاده کند . و در این صورت در دو حالت برندید هم ایمیل آن شخص در اختیار شماست و هم بازدید کننده همیشگی شما خواهد بود.

 

ادامه توضیحات در قسمت پایین .


جهت مشاهده فایل تصویری ویدیوی مرتبط و کامل تر دیگر با ایمیل مارکتینگ ( Email Marketing ) یا بازاریابی ایمیلی

اینجا کلیک نمایید.

روش دوم : با گذاشتن محتوا و یا محصولات رایگان که بعد از ثبت کردن ایمیل فایل دانلودی که از طریق پست الکترونیک به آن فرد فرستاده می شود.

 

و با آن دو روش میتوان ایمیل بازدید کننده ها را جمع آوری کرد . و بعدا به صورت ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی از طریق ارسال ایمیل تبلیغ و بازاریابی کرد. و شیوه های دیگری هم هستند و …

 

این هم یکی دیگر از مقاله آموزشی  نید وب درباره بازاریابی ایمیلی برای شما دوستان عزیز که امیدوارم خوشتان بیاید.

 


منبع: www.NeedWeb.ir  

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شمارنده

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی چیست؟ و چگونه استفاده می شود؟